Současný trend v architektonickém vzhledu exteriéru budov se zabývá jednoduchými minimalistickými liniemi s použitím skla, kovu, kamene, betonu a v neposlední řadě také dřevem, které pomáhá budově získat propojení s okolním prostorem, tedy přírodou. Pro zájemce o tento zajímavý a po staletí používaný materiál přicházíme s nabídkou , ze které si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Pro vaše stavby jsme v našem internetovém obchodě připravili zajímavé profily fasádních obkladů a palubek, z nichž některé jsou pro své vlastnosti obzvláště vhodné i do interiéru, jako jsou sauny, nebo obklady stěn a stropů kolem bazénů.
Dřevěný zahradní domek

Náročným podmínkám v těchto prostorách dokonale odolává například thermoborovice, jejíž fasádní profily jsou upraveny zvláštní tepelnou technologií, při níž se docílí rozkladu celulózy a odstranění pryskyřice, což má vliv na odolnost dřeva proti vlhkosti a houbě, ale při tomto procesu navíc dřevo získává i zajímavý vzhled karamelového nádechu. Dalším vyžadovaným obkladem jsou smrkové fasádní palubky se srubovým oblým profilem. Jeho pořizovací náklady jsou velice příznivé pro vaši peněženku, což ale neznamená, že jde o druhořadý materiál! Naopak! Má velmi dobré pevnostní a pružné vlastnosti a pokud je kvalitně proveden finální nátěr za použití lazurovacích laků, vydrží nápory počasí bez větší údržby i několik let. Navíc jde o měkké dřevo, se kterým se vám bude velice dobře pracovat.
Více podrobných informací o parametrech jednotlivých komponentů a jejich doplňků naleznete na našich stránkách, kde také můžete využít nákupů ze sekce “akční nabídka”, která nabízí další zboží, jež se vám může hodit při vaší práci.
Dřevěný interiér sauny
Nečekejte, až zima zaklepe na dveře a dejte se do zkrášlení domu, či chalupy ještě na podzim!
S našimi dřevěnými fasádami to bude hračka!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup