V naší firmě najdete spoustu konzultantů a konzultantek. Každý, kdo má jistý talent, schopnosti či odborné znalosti patří do našeho týmu. Díky tomu se můžeme pochlubit profesionálním týmem. Naše společnost se zaměřuje kompletně na správu SEO. Odborné poradenství v oblasti SEO specializace nabízíme již od roku 2009. Optimalizace webových stránek pro vyhledávače zahrnuje mnoho různých úkonů, proto je náš tým složen z lidí, kteří jsou opravdovými nadšenci a své práci rozumí. Každý z nás je v podstatě sám o sobě Seo specialista.
seo specialista.jpg

Seo specialistou se nestanete ze dne na den

Potřebujete k tomu mnoho let zkušeností a dostatek informací. Takže pokud hledáte opravdové Seo specialisty, pak budeme moc rádi, když zvolíte právě naši firmu. Hledáte-li experty v oblasti optimalizace, tak tady jsme!
SEO je zkratka anglických názvů – Search Engine Optimization. V překladu tato zkratka znamená optimalizaci pro vyhledávače. Můžete si ji vyložit různými způsoby, třeba tak, že se jedná o optimalizaci viditelnosti, protože v prvé řadě nám jde o to, abychom vaše webovky upravili tak, aby byly vidět ve vyhledávačích. Od toho se všechno ostatní odvíjí.
seo procesy.png
Tým odborníků je zde pro vás
Zakladatelem a velice zkušeným odborníkem na SEO je Michal Kuchař – majitel firmy a Seo specialista. Zajišťuje komunikaci s klientem, veškeré potřebné vyřizování, ujednávání termínů, klíčových slov a článků. Navrhne a připraví podklady pro SEO a obstará kompletní komunikaci s klientem.
tablet u klávesnice.jpg
Do našeho týmu se řadí i další členové:
ü Hana Sýkorová – Projektová manažerka
ü Tereza Dostálová – Copywriterka a překladatelka
ü Michaela Balvínová – Asistentka projektů
ü Radek Navrátil – Linkbuilder a copywriter
ü Michaela Černá – Copywriterka
ü Nataša Kuchařová – Sekretářka a účetní
ü Irena Směšná – Asistentka projektů
ü Tomáš Výborný – SEO specialista
ü A mnozí další externisté