Jestliže máte pouze malou zahradu anebo vám na ní z jiných důvodů nezbývá dost místa, abyste tam mohli umístit bazén a užívat si tak plnými doušky letní vodní radovánky, tak nezoufejte – stejně tak dobře vám poslouží venkovní bazénová sprcha.
Solární bazénovou sprchu totiž ocení nejen všichni majitelé bazénů, kteří chtějí své tělo před vstupem do vody řádně očistit, ale také všichni ti, kdo na zahradě bazén nemají kam dát.

skok do bazénu

Solární sprcha totiž zabere jen opravdové minimum místa. Stačí vybrat vhodný kousek místa, ke kterému její podstavec připevníte a je hotovo – nemusíte kopat žádnou jámu ani přijít o prostor v řádu několika metrů čtverečních. Bazénová sprcha vám jako celek zabere sotva metr čtvereční.
A její připevnění k povrchu je rovněž snadné, postačí vám k tomu čtyři speciální šrouby do betonu, které získáte v rámci zaslaného balení – nic navíc proto nebudete muset shánět ani kupovat.

sprcha

Nadto, taková sprcha je jistě mnohem levnější než pořízení i toho nejmenšího bazénu – a na své zahradě ji využijete na mnoho způsobů. Investice do sprchy v řádu několika málo tisíci korun se vám tak jistě vyplatí.
Velkou výhodou je jistě i to, že se jedná o solární sprchu, která vodu obsaženou v těle sprchy – ve speciální nádrži ohřívá od slunce. Aniž byste tak museli dodávat jakoukoli energii, budete mít k dispozici příjemně teplou vodu. A to dokonce do té míry, že si budete muset dávat pozor na to, abyste vždy vodu dobře naředili, protože voda v nádrži může dosáhnout až teploty sedmdesáti stupňů! A k tomu všemu nemusíte udělat nic víc, než umístit sprchu na dobře exponované místo, kam po většinu dne dosahují sluneční paprsky.

Vlastně to jediné, co musíte zajistit, je trvalý přívod vody, která svou kvalitou vyhovuje běžnému koupání – a k tomu vám postačí běžná zahradní hadice.
Ať už tedy hledáte vhodné zahradní osvěžení anebo očistu před vstupem do bazénu, tak solární bazénová sprcha bude jistě to pravé!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup