V životě může nastat situace, kdy je zapotřebí mít k dispozici větší finanční obnos. A nemusí se jednat jen o nepříjemné životní pády, jakými jsou například hrozící exekuce nebo jiné finanční katastrofy. Může se docela dobře stát, že se nám naskytne nějaká výhodná koupě, kterou rozhodně nechceme propást.

podaná pomocná ruka – nebo také potvrzení uzavření smlouvy

  • Stačí sem tam zavítat na nějakou aukci a zjistíte, že se mnohdy dá pořídit nějaká věc, jejíž hodnota do budoucna ještě poroste.
  • A to je ta pravá investice do budoucnosti vašich dětí.
  • Nechávat jim peníze na kontě je sice hezké, ale tak trochu ztrátové.

Co ale dělat ve chvíli, kdy potřebný obnos na pořízení bezstarostného života schází?Půjčovat si od známých anebo příbuzných většinou přináší problémy. Druhou možností je půjčit si od banky. Jenže ta je na své finanční prostředky velice opatrná. Nežli na úvěr kývne, tak si prověří o žadateli veškeré potřebné (i nepotřebné) informace. Což logicky trvá dlouhou dobu. Jestliže potřebujete finanční hotovost právě v tuto chvíli a jakékoliv prodlení by mohlo celý plán zhatit, pak neztrácejte čas a požádejte o hypotéku u nebankovního poskytovatele. Nebankovní hypotéky nebankovnihypotekyse totiž dají vyřídit opravdu bleskovou rychlostí.

  • Poté, co dodáte potřebné doklady, je možné schválit vaši finanční pomoc už do čtyřiadvaceti hodin.

kalkulačka ležící na hromadě euro mincí

Dvě důležité otázky při vyřizování hypotéky

Otázka, která vás asi bude zajímat jako první – kolikze zastavené nemovitosti získám finančních prostředků. Vždy záleží na konkrétním případu, lokalitě, stavu nemovitosti. Trochu upřesnit to ale lze – z prodejní ceny vaší nemovitosti můžete získat až sedmdesát procent, přičemž doba splácení se dá rozložit na jeden rok až třicet let.

  • Další otázkou je výše úrokové sazby.
    • Pro žadatele bez záznamu v registrech je připravena speciální nabídka.
    • Tou je Americká hypotéka VIP s úrokem od čtyř procent.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup