Plesová sezóna je již za dveřmi a vy jste si stihli akorát zajistit vstupenku? Zde vám nabízím několik tipů, jak být in a okouzlit své přátele.

Šaty

Šaty jsou vždy volbou číslo jedna. Nikdy s nimi neuděláte chybu. Letí jednobarevné, s květovanou sukní, s kamínky, krajkami, ale nikdy neuděláte chybu ani s jednoduchými černými. Hlavní je, aby působily elegantně. Také je důležité zkontrolovat, zda daná večerní společenská akce nemá předepsanou délku šatů (většinou čím slavnostnější událost, tím se očekává delší toaleta). Přátele oslníte v kombinaci s vkusným doplňkem a lodičkami.
nevěsta v koutě

Overal

Overal se v průběhu několika let dostává do popředí. Na různých společenských akcích ho volí stále více žen. Proč je tomu tak? Hlavním důvodem bude zřejmě pohodlnost. A také jak se říká, v jednoduchosti je krása. Před koupí toho pravého elegantního modelu je důležité přemýšlet nad kombinací se šperkem. Pokud tedy například zvolíte černý overal, můžete ho doplnit stříbrným náhrdelníkem a přešlap neuděláte ani v kombinaci s třpytivými botkami na podpatku.

Oblek

Zatímco dámy, mají trable s tím, co si obléct. Muži to mají o něco snazší. Na klasické plesy se hodí oblek především v černé barvě. Skládá se většinou ze tří dílů – sako, kalhoty, vesta. Pod ni byste měli zvolit košili s dlouhým rukávem. Délka rukávů musí 1 cm přesahovat pod sakem. K obleku volte samozřejmě společenské šněrovací boty v tmavé barvě.
Pokud se chystáte na honosnější akci, neuděláte chybu se smokingem. Ten bývá buď černý nebo v tmavě modré.
padající konfety
Oblek či smoking doplňte o kravatu či motýlka. Barvu můžete sladit s odstínem partnerčiných šatů. A co se ženám líbí více? Asi je to velmi individuální, každá má totiž jiný vkus. Ještě malá rada na závěr. Pokud se rozhodnete pro kravatu, dbejte na správnou délku. I u pánů platí, že je v jednoduchosti krása, tak to nepřežeňte se vzory.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup