Není snad místa na světě, kam by tento fenomén nedosáhl, nebo kde by se o něm přinejmenším nemluvilo. Ovlivnil a ovlivňuje celý svět, jednotlivce a skupiny. Kdo jej nezná, jako by nebyl, kdo zde nemá profil, tak jakoby, neexistoval. Zvláště mezi mladou generací je člověk bez profilovky na Facebooku zhusta ostrakizován, což mu jistě není příjemné, a tak si ji raději udělá a hned je „mezi svými“.

Mladí zde často zveřejňují různá krátká videa, víceméně legrační, nebo hudební videoklipy. Já hodně dlouho nechápal, co znamená ta spousta komentářů pod nimi. „SZ“ a „prosím do SZ“ bylo pod videem normální a hodně krát. Nechal jsem si dcerou vysvětlit nevěřil jsem, že tolik lidí ani netuší, jak si videjko stáhnout k sobě. To mne ale opravdu hodně překvapilo, protože je to náramně jednoduché. A proto jsem se rozhodl sepsat tento článek, aby si každý mohl videjko uložit a nemusel už žádat autora o zaslání do soukromých zpráv, což ony komentáře vyjadřovaly.

poslech hudby

Bohužel nemám tušení, jak na tom je naše mládež se vzdělaností na počítači celkově, ale budu jaksi předpokládat, že každý ví, co je to kopírovat a vložit. Nyní myslím i ty starší, protože článek není určen jen náctiletým, ale úplně všem, kteří někdy chtějí z Facebooku cokoli stáhnout a uložit si to někam k sobě. A je jedno zda je to legrační video, nebo nějaká hudební skladba.

Proto bude návod zde velmi, ale opravdu velmi stručný.

Facebook video download mp3 je pouze link, mp3 zkratky si nevšímejte, lze stahovat celá videa nejen tento formát zvuku.

videofilm

Nuže, pokud tedy máte zájem cokoli stáhnout, klikněte „myšidlem“ na ten modrý odkaz, a to je vlastně celý návod a celé kouzlo. Na tomto webu totiž, tedy na tom, kam jste se dostali je celý postup popsán a to česky, takže to bude skutečně jednoduché i pro starší ročníky, kteří ještě neměli angličtinu povinnou. Takže, klikejte a stahujte.