Podnikněte i vy s vaší partou nejbližších lidí báječný program, při kterém si přijdou na své všichni účastníci, protože je hraní her v současnosti opět na vrcholu. Nejen z pohodlí domova si můžete vyzkoušet několik her pro dospělé, ale taktéž na místě, ze kterého budete muset co nejdříve uniknout pryč.úniková cedule
Escape games https://www.enigmaescape.cz/ jsou velmi oblíbeným zpestřením všedního dne, kdy prověří vaše schopnosti přemýšlet a taktéž bavit se ve společnosti několika lidí v uzavřené místnosti. Doslova vám půjde o čas, který bude utíkat rychleji než obvykle, protože budete mít za úkol vyřešit hádanku za 90 minut tak, abyste našli správnou odpověď.
Neváhejte se pustit do hry, která vás naučí spolupráce, podpoří vaše logické myšlení a zabaví vás tak, jak to ještě neznáte.

Únikové hry vás svým tématem pohltí

Ze začátku si možná budete říkat, že na položenou otázku neexistuje logická odpověď, ale opak je pravdou. Při hře Samara, ale i Dvojitý agent se budete muset zaměřit na každý detail a vcítit se do role detektiva. V místnosti Enigma na vás rovněž čeká několik schovaných indícií, které jsou vám k dispozici jako další stopy. Přiblížit se ke správné odpovědi nebude tedy nic, co byste nezvládli, protože budete mít po ruce tým lidí, se kterými budete táhnout za jeden provaz.
Vyřešte tedy nepříjemnou situaci ohledně smrtelné kazety s děvčátkem jménem Samara nebo se naopak odhodlejte přijít na kloub záhadě ohledně zmizení vašeho kolegy – agenta, který je nezvěstný. Vaše pátrací akce se v okamžiku promění v dobrodružství, na které nikdy nezapomenete.železná pouta

Je čas na změnu a nové životní výzvy

Pokud už máte s vašimi přáteli, rodinou nebo kolegy z práce – dost všech zaběhlých druhů programů, neváhejte se pustit do novodobé hry, která má akční charakter. Tato akce bude stát za to všemi deseti a vy si budete moct říct, že jste v ní obstáli jako specialisté na všechny druhy záhad.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup