Poskytování úvěrů pro podnikatele a firmy je v posledních letech čím dál tím rozšířenější. Každý den se najde někdo, kdo poptává, nějaký druh úvěru, ať už se jedná o běžný spotřebitelský pro běžné občany, kteří s penězi potřebují financovat bydlení nebo různé další své potřeby, rekonstrukce, ale také například oddlužení či dokonce vyplácení exekucí. S tím vším se v dnešní době můžete setkat a to klidně na denním pořádku. Nebo se může jednat o podnikatele, kteří potřebují podnikatelský úvěr.

V případě podnikatelů se toho také mnoho změnilo. V minulosti museli i oni chodit do banky, pro takzvaný podnikatelský úvěr. V dnešní době existuje nesčetně možností, jak si i oni mohou půjčit peníze pro svou živnost, pro své podnikání, pro svou firmu nebo velkou společnost.

zlaté prasátko, peníze

Nechcete se trápit s dokládáním různých příjmů a nedělají vám starost ani registry ale banky to vidí jinak a nechtějí vám půjčit? V tom případě je můžete hodit za hlavu.

Netrapte se s dokládáním příjmů nebo s registry. Podnikatelský úvěr vám poskytne i nebankovní společnost a to klidně i přesto, že máte záznam nebo nízké daňové přiznání.

Podnikatelský úvěr najdete i pod názvem americká hypotéka bez registru Nebankovni-hypoteky-uvery.

žena, tabulka, graf

Úvěr můžete splácet až 40 let. Financování může být řešeno přímo na míru danému podnikateli. Důležité je, abyste dokázali splácet. Ručíte nějakou nemovitostí a z ní můžete získat až 70%. Peníze pak ihned putují na váš účet. Platit s nimi můžete dluhy na OSSZ, FÚ, VZP, ale také exekuce, faktury dodavatelům, nákup materiálu, vlastně cokoliv, co zrovna ve firmě potřebujete zaplatit.

Za poslední roky se objevilo mnoho podnikatelů, kteří potřebovali finanční pomoc. Jistě by jim všechno v „normální“ době vycházelo a nikdy by možná úvěr nepotřebovali nebo o něm ani nepřemýšleli, ale bohužel nastala jistá situace a všechno změnila, takže se s tím musíme srovnat. Naštěstí jsou zde možnosti, jak si rychle a spolehlivě půjčit.