Pokud zvažujete půjčku, je nasnadě, že vám jde v první řadě o to, aby vám půjčili tolik, kolik potřebujete, a to na co nejmenší úrok. To je pro vás v danou chvíli to nejpodstatnější, protože půjčit si méně, než je třeba, není k ničemu a lichvářské úroky se nikomu soudnému také platit nechce.
pětitisícovka čr

A tak vás nejspíše napadne, že je ideálním řešením půjčit si v bance. Protože trezory bank ukrývají takových volných peněz hromady a podle různých zpráv v médiích soudě jich mají tyto finanční instituce tolik, že neví, komu by je jenom půjčily, aby u nich neležely bez užitku ladem.
Jenže když potom přijdete do banky, nejednou zjistíte, jak zcestné vaše představy byly, jak strašně neodpovídají realitě. Protože jistě – v bankách volné peníze určené k rozpůjčování jsou, o tom není pochyb, jenže banky na nich nejednou sedí jako pověstná žába na prameni, a jenom tak někomu nepůjčí. Možná se tam řídí heslem „dvakrát měř, jednou řež“, pravděpodobnější ale je, že tam měří vícekrát, a nejednou měří tak dlouho, až najdou něco, kvůli čemu do toho neříznou.
hlava na bankovce

Chtějí tam vědět, kolik peněz člověk vydělává a nakolik je jisté, že i nadále vydělávat bude, kolik už dluží jinde a nakolik odpovědně splácí nebo v minulosti splácel, hrají si tam s čísly a žádají taková dobrozdání a takové záruky, že jen tak někdo vyhovět nedokáže.
A tak žadatel v bance nejednou neuspěje, dopadne tam jako sedláci u Chlumce.
A co teď?
Teď už vám nezbývá dost možná nic jiného, než se obrátit na nějakou tu nebankovní finanční instituci. Tedy pokud máte k dispozici nějakou vlastní nemovitost, již byste této firmě mohli dát do zástavy, nebo pokud znáte někoho, kdo jim dá ve váš prospěch do zástavy nemovitost svou.
V takovém případě je tu pro vás totiž řešení, jež je nejednou naprosto neprávem využíváno až jako ta úplně poslední možnost. Řešení s názvem nebankovní hypotéka bez registru.
Jak už sám její název napovídá, , a to i tehdy, pokud nemáte zrovna vysoké příjmy a naopak vám život komplikuje nějaký ten vroubek v registru dlužníků. Protože tady vám půjčí. Klidně i velkou částku s možností splácet ji po dlouhou řadu let po zanedbatelných částkách, jež vždycky nějak dáte dohromady.
Což je mnohem lepší než sedět doma a užírat se, že už zase nemáte ani korunu a přitom byste potřebovali to a to a ještě ono.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup