Bytový architekt má za práci návrhy interiérů od výběru barevných tónů, návrhů dispozic bytu či rodinného domu, rozmístění nábytku a to i jak nábytek bude vypadat až po výběr dekorací, jako jsou například obrazy, závěsy, rostliny, apod. Cílem zhotoveného návrhu je vytvořit interiér, který na vás bude působit příjemně, a budete se pokaždé těšit domů.

Bytový architekt vám může vytvořit 3D návrh, který zachytí projekt navrhovaného interiéru ve velmi dobré kvalitě. Dále vám bytový architekt může navrhnout atypický nábytek v různých barevných odstínech a provedení.

návrh ložnice

Začíná se návrhem a končí předáním hotového interiéru. Pokud se rozhodnete pro přestavbu Vašeho domova, obraťte se na bytový architekt Praha. Na začátku bude první konzultace, poté se vytvoří 3D návrh a na konec bude samotná realizace. Jestli tedy požádáte o pomoc bytového architekta, ten vše vyřeší za vás a vy si ušetříte svůj čas.

Rozhodnout má vkus, ne cena

Když si domluvíte schůzku a dojde k prvnímu seznámení, zeptejte se na časové a cenové podmínky, které jsou různé, protože každý zadavatel má jinou náročnost. Hlavně vezměte v potaz to, že ve svém bytě a domě, který si budete chtít nechat vybavit, budete trávit podstatnou část svého života. V takovém případě se nevyplatí za každou cenu co nejvíce ušetřit, protože na výsledné práci je to vždy poznat. Proto je důležité nebrat cenu jako jediné rozhodující kritérium. K vývěru bytového architekta, je důležité tedy věnovat dostatek času. Na začátku budete investovat, ale i tak ušetříte peníze, čas i nervy.

dětský poko

Informace jsou podstatné

Jestliže budete chtít si nechat udělat návrh v designérském studiu a také rovnou si nakoupíte vybavení u partnera, můžete na celkové částce ušetřit i desítky tisíc korun. Jelikož někteří bytový architekti si neúčtují cenu za vizualizaci interiéru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup