Většinou se takovýchto akcí účastní spíše zaměstnanci, kteří pracují v nějaké firmě. Mohou se zde setkat se svými kolegy a bez stresu a v pohodě si užít nějakou tu zábavu. Jenže o zábavu se musí někdo postarat. Většinou se v průběhu roku sbírají nebo vybírají průběžně peníze, za které se poté na párty nakoupí občerstvení nebo zaplatí zamluvení nějakého podniku. Někdy zbydou finance i na zaplacení nějaké té zábavy. Pokud nemáte představu, jakou zábavu byste si mohli za nějaké peníze zaplatit, aby byla vhodná pro všechny účastníky mejdanu, tak Vám dáme tip.

tancující pár

Například své kouzelnické služby nabízí hned několik odborníků. Zábava na firemní večírek nemusí být „trapná“ stačí si dobře vybrat. Dobré je, přečíst si recenze a zkušenosti jiných lidí s „bavitelem“. Není nic horšího než si zaplatit nespolehlivého člověka. Samozřejmě, že každý může občas onemocnět nebo se může stát jiná událost a v tom případě člověk nemůže dorazit, ale nemělo by to být pravidelně. Je proto dobré si najít někoho spolehlivého.

Kouzelníci dost často nabízí své služby na internetu. Mají zde většinou přehled prováděných kouzel, abyste si mohli vybrat toho, který má nejvíce triků a kouzel, které se Vám líbí. Většinou se však jedná o směs různých kouzel, aby nabídka byla pestrá a program bohatý a naplnil očekávání každého.

Kouzelníkem se nemůže stát jen tak někdo, musí to být osobnost, která dokáže zabavit dav. Dokáže komunikovat s diváky, zatímco provádí kouzlo. Nikdy by neměly být jeho triky odhaleny při předvádění.
skleničky se sektem

Většinou tento člověk spolupracuje s publikem. Z davu si vybírá asistentky a pobízí lidi, aby si šli vyzkoušet, že jeho nářadí a pomůcky nejsou nějak předem připravené.

Délku programu si většinou dohodnete s bavičem. Počítejte však s tím, že pokud se bude jednat o delší vystoupení, kde bavič bude muset předvést více triků, tak si více zaplatíte. Jak se říká, čas jsou peníze a zde to platí dvojnásobně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup