Kdo a proč využívá nejčastěji reklamní oblečení? Firem, nadací, organizací a další zástupů, kteří využívají právě reklamní oblečení je mnoho. Nejčastěji se zřejmě jedná o firmy, které oblečení mívají popsané svým logem a názvem firmy. V takovém případě se využívají jak trička, tak tílka, kalhoty, vesty i mikiny.

Reklamní mikiny https://promotextile.cz/cs/6-mikiny vypadají moc dobře, jsou hezké na pohled a propagují, tím plní svůj účel.

Mikiny mohou být s kapucí nebo je připravená ještě varianta bez kapuce. Ta se hodí skvěle jak pro ženy, tak také pro muže. Odlišit je můžete barvami a velikostmi.

Jsou praktické, zateplené, hodí se do jakéhokoliv počasí a budou skvěle propagovat slogan nebo název Vaší firmy.

muž s vodováhou

Různé barvy a velikosti

Samozřejmostí jsou různé barevné kombinace a také odlišné velikosti. Pro každého si můžete vybrat podle potřeb jakýkoliv typ velikosti.

Sháníte výbavu na tábor? Jste škola nebo jiná organizace a chcete si pořídit oblečení se stejným logem? V tom případě to nebude problém. Natisknout se dá cokoliv, stačí si říct!

trička na ramínku

Vyberte si barvu a typ

Mikiny jsou pohodlné a velice praktické. Nosíme je běžně doma, ale velice často se nosí i v práci. Potřebujete sehnat pro zaměstnance nové oblečení? Chcete, aby splňovalo přísné podmínky hygieny a také samozřejmě veškeré Vaše nároky na propagaci? Například to, že budou mít na sobě název Vaší firmy a k tomu třeba slogan? V tom případě se můžete obrátit na tyto kvalitní kousky ušité z 65% z bavlny a 35% polyesteru. Vybírat si můžete z modré, červené, žluté, oranžové, zelené, černé, bílé, šedé.

V novém, krásném oblečení se zaměstnancům bude pracovat jedna báseň. Pořiďte jim pohodlné a praktické mikiny, které mohou nosit do každého počasí. Jsou vhodné pro celoroční nošení. Snadno se perou a nemusí se žehlit. V zimě příjemně zahřívají a v létě jsou ideální na přehození v chladných ránech.