V současnosti si na dobré točené pivo do restaurace nezajdete, ale nic vám nebrání v tom, abyste si s přáteli neudělali svůj výčep třeba doma na verandě.

Po dlouhém pracovním dni není nic lákavějšího, než si užít pár okamžiků v poklidném zázemí domova se sklenicí točeného a dobře vychlazeného piva. Pro mnohé je kombinace pohovka-TV- točené pivo ideální způsob, jak hodit špatný den za hlavu. Potřebujete soudek piva, lednici na soudek a malé výčepní zařízení. Naštěstí si dnes můžete pípu na pivo Gastroserver zakoupit i pro hobby použití a pokud máte velkou rodinu a domluvíte se s kamarády, můžete se o náklady na pořízení výčepního zařízení podělit.

pivo

Všichni, kteří si rádi vychutnávají kvalitní a dobře napěněné pivo, už nemusí čekat až půjdou do hospody a napijí se svého oblíbeného zlatavého moku, nyní si stačí koupit pípu na pivo, abyste si mohli „narazit sud“ svého oblíbeného piva. Ale co přesně je pípa na pivo a jak funguje?

Pípa na pivo: co to je a k čemu se používá

Technicky je pípa systém, který vám umožňuje řídit tok piva ze sudu do sklenice. Toto zařízení také vyvažuje správné uvolňování kapaliny a oxidu uhličitého a je odpovědné za zajištění dokonalého sycení piva. Jinými slovy, aby bylo možné mít jiskrné a chutné točené pivo, musí být čepováno optimálním způsobem, aby byla zajištěna vysoká úroveň kvality točeného piva.

Zakoupením vlastního výčepního zařízení, který nejlépe odpovídá vašim potřebám, si můžete vždy být jisti, že si svůj oblíbený nápoj vychutnáte přesně tak, jak ho máte rádi, svěží a temperamentní.

pivo1

Výhody vlastního výčepu

Domácí systémy, které jsou dnes na trhu k dispozici, jsou však malé, velmi propracované a snadno použitelné. Existuje mnoho výhod, které lze získat vlastnictvím domácího výčepu:

• Budete mít vždy po ruce sklenici vychlazeného moku jak pro sebe, tak pro své přátele, kteří k vám budou rádi chodit.

• Nebudete muset řešit nákupy piva v lahvích a v plechovkách.

• Rozhodně se zmenší ve vaší domácnosti množství plechovek a plastových lahví, které jste museli třídit a recyklovat a skleněných zálohových lahví, které bylo třeba vracet do obchodů.

• S výčepním zařízením si můžete zřídit atraktivní posezení, které nemá doma každý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup