Mnoho žen, ale i mužů, rádo tvoří různé dekorace za použití rozličných materiálů. Pokud sledujete, co je zrovna v módě, určitě jste zaznamenali že posledním trendem je použití spíše přírodních materiálů. Základem pro tvorbu většiny dekorací je aranžovací hmota, a potom právě větvičky, šišky, sušené květy, šípky, zkrátka v přírodě a u nás najdete všechno, co určitě při výrobě aranžmá upotřebíte. Aranžmá se hodí na stůl k jakýkoliv příležitosti, jako sezonní dekorace, na hroby ale i jako dárek. Neméně důležitou částí k výrobě dekorací jsou aranžovací mísy Lepaso. Těch u nás najdete skutečně velké množství.

velikonoční dekorace

Pokud chcete vyrobit skutečně hezké a moderní aranžmá, bez podkladu se prostě neobejdete. Prohlédněte si hotové výrobky někde v květinářství – všechny dekorace do jedné jsou v něčem umístěné. Pokud se vám nic nelíbí, nezbývá vám, než si nějakou vytvořit sami. Chcete čistě přírodní, nebo vám nevadí miska z umělého materiálu? U nás najdete obě varianty. Každý kus, který máme v nabídce, si můžete prohlédnout. Snadno tak můžete vybrat misku, která se vám bude nejvíc líbit. Jsou určeny jak na suché, tak na živé dekorace. Uvnitř otvoru pro aranžovací hmotu je igelit, díky kterému můžete živé květiny zalévat a vytvořené aranžmá vám tak vydrží déle.

sněženková dekorace

Inspirujte se všude okolo vás – téměř v každém květinářství najdete tyto dekorační misky, kam se dá dát opravdu všechno. Větvičky, cibuloviny v rozkvětu, jako je například hyacint nebo narcis, šišky, mech, sušené plody, zkrátka cokoliv. Nemusíte platit docela dost peněz za hotové výrobky, které se vám ani nemusí líbit, a vytvořte si svoje vlastní. Ušetříte spoustu peněz, a hlavně si uděláte vše tak, jak chcete vy. Když vám to půjde pěkně od ruky, můžete dělat dekorace na zakázku, a hotové výrobky jsou skvělým dárkem. Každý rád dostane něco hezkého, tak proč ne dekorací?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup