Ti, kteří začínají vapovat, často začínají na jednorázových elektronických cigaretách. Ty jsou totiž pro ně jednodušší, než kdyby si měli rovnou kupovat jednorázovou cigaretu, i kdyby se jednalo například jen o POD systém. Jednorázovou cigaretu přece jen zakoupíte v každé trafice nebo na každé benzínové pumpě. Spousta lidí začíná na jednorázovkách značky Elf Bar. Tyto jednorázovky jsou oblíbené zejména pro liquidy výrazné chuti. Jsou totiž velmi sladké, což se většině uživatelů líbí. Navíc mají široký výběr příchutí a také jsou cenově dostupné. Jedna stojí necelých dvě stě korun.

vape

Protože ale jednorázové cigarety začínají pomaličku ztrácet na popularita, přišla firma produkující jednorázovky Elf Bar se svými vlastními liquidy, které jsou určené do elektronických cigaret. Ty ocení zejména ti, kterým přijdou klasické liquidy málo sladké. Výrobci se totiž opravdu snažili, aby chuť napodobovala právě chuť jednorázových cigaret. ELFLIQ Nic SALT jsou určené zejména do menších podů Obsahují místo klasického nikotinu nikotinovou sůl, která se snadněji vstřebává do těla a nedráždí vapery při kouření tolik v krku. Liquidy jsou u nás zatím k dostání jen v několika variantách, ale postupně se dá sehnat více a více liquidů od této značky.

vape

Všechny liquidy které nabízí jsou takových příchutí, jako známe z jednorázových cigaret. Zakoupit si můžete například mango, borůvku, jablko s broskví, jahodu s kiwi nebo melounovou příchuť. Koupit se dají v dvou variantách síly nikotinu, buď 10 mg nebo 20 mg. Prodávají se v klaisckch 10 ml lahvičkách, jelikož kvůli legislativě není u nás možno prodávat cokoliv s nikotinem o větším obsahu, než 10 ml. Proto si bohužel musíme v této velikosti kupovat i například nikotinové boostery k míchání vlastních liquidů. Elfliq ale míchat nemusíte, jen naplníte svou cigaretu, a můžete vapovat!