Jste unavení z každodenního stresu z práce a dětí? Stále po vás někdo křičí a honí vás z jednoho místa na druhé? Chtěli byste konečně vypustit a trochu si odpočinout? Zrelaxovat mysl a prohřát tělo. Načerpat nové síly. Máme pro vás skvělou nabídku, kam můžete vyrazit s partnerem nebo kamarádkou. Odpočiňte si v krásné vinařské oblasti pálavských vrchů. Nabízíme vám jedinečné ubytování v městečku Mikulov. Krásné moderní pokoje. Hotel nabízí rozsáhlou nabídku wellnesového centra.zámek Mikulov se zahradou

  • Součástí hotelu je bazén, který si užijí jak děti tak dospělí. Bazén je vnitřní s prosklenými okny. Z bazénu je krásný výhled na dominanty Mikulova nebo vinice.
  • Na střeše jsou umístěny vířivé vany s odpočinkovým místem nebo v letních dnech k opalování. Střecha poskytuje krásný výhled.
  • Saunový svět, který má v nabídce infrasaunu, finskou a suchou saunu. Suchá sauna je určena jen pro zdravé návštěvníky. Sauna se pohybuje okolo sto až sto deseti stupni celsia s minimální vlhkostí. Sauna je prospěšná pro fyzický a psychický odpočinek a díky prudkému zahřátí a posléze ochlazení prospívá cévám. Zatímco parní sauna je pravý opak. Dosahuje vlhkosti vzduchu až osmdesát procent a více. Parní sauna má menší zátěžovost než klasické sauny a mohu do ní lidé se zdravotními problémy. Sauna je vhodná na pročištění pokožky, posílení organismu, zvlhčení dýchacích cest a uvolnění svalstva. Infrasauna je díky infračervenému záření s teplotou šedesáti stupňů a vlhkosti třicet až padesát procent vhodná pro sportovce, ale i pro snížení hmotnosti, boj proti celulitidě, při nachlazení nebo revmatickým potížím. Záření proniká hluboko do tkání.

wellness s masáží

  • Dále hotel nabízí masáže a zábaly. V nabídce masáží najdete například klasickou masáž, reflexní masáž chodidel, thajskou olejovou masáž, indickou masáž hlavy, medovou masáž a mnoho dalších. Těm komu masáže z nějakého důvodu nevyhovují, mohou podstoupit zábaly. Nabízíme jílový, parafínový a rašelinový zábal.
  • Ze speciálních nabídek tu máme perličkové vany a privátní zážitkové koupele vhodné pro mladé páry. Nebo péče o pleť, kosmetické úpravy a ošetření nohou.

Neváhejte a přijďte si odpočinout a načerpat nové síly. Krásné ubytování v Mikulově a okolí.