Máte-li v plánu v brzké době začít hubnout, měli byste si krom vhodné diety naordinovat i pravidelný pohyb. Jen tak se budete zbavovat kil efektivně.

Hubněte pomocí skákání

Že Češi nepatří mezi žádné hubeňoury, to je všeobecně známo. Dokonce se v tomto směru mohou poměřovat dokonce třeba i s Američany, kterým zdravý životní styl většinou také nic neříká. Jak již bylo naznačeno v minulé větě, příčinou je špatný zdravotní styl. Ten se sestává hlavně se špatného jídelníčku a absence jakéhokoliv smysluplného pohybu. Obojí se dá naštěstí docela snadno změnit. Stačí jíst více ovoce a zeleniny a vynechat tučné a sladké produkty. A co se týče pohybu, ten se dá vždycky do vašeho harmonogramu snadno zařadit. I kdyby jen na několik málo minut.

Trampolína je pro každho

Pohybovými aktivitami se v tomto případě myslí hlavně aerobní cvičení, tedy cvičení za přítomnosti dostatečného množství kyslíku. Není to tedy žádné velké posilování, ale spíše lehčí sportování, třeba běhání, ale i taková jízda na kole je efektivní. Ovšem to nejsou jediné sportovní činnosti, které můžete pro hubnutí provádět. Stále populárnější je kupříkladu i skákání na trampolíně 305 https://www.goodjump.cz/trampolina-305.

Nejedná se ale o žádnou dětskou hračku, která slouží pouze pro pobavení. Jde o cvičební nástroj, který se používá již déle než jedno staletí, třeba v gymnastice. Pokud tomu nevěříte, můžete si vyzkoušet skákat na jednom místě pár minut a uvidíte, jak moc náročné anebo nenáročné to je. A na trampolíně je to ještě těžší, ovšem i daleko zábavnější. V případě, že vás nebaví jezdění na kole nebo túry po horách, je toto sportovní aktivita, která by vás chytnout mohla. Je však nutné mít ten správný nástroj.

Skákání na pláži

Ne každá trampolína je pro vás vhodná. Při výběru byste měli dávat velký zřetel hlavně na dvě věci – nosnost a bezpečnost. Nosnost samozřejmě není potřeba vysvětlovat. Ta by měla být dostatečná na to, abyste mohli nástroj dobře používat a nezničit. Co se týče bezpečnosti, je nutné hledět hlavně na jednotlivé prvky jako jsou obvodová síť, respektive chrániče na pružiny. Bez nich byste neměli vůbec začínat se cvičením.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup